Facebook

Deelnemers/uitslagen

Hierna de uitslagen van de onze wedstrijd van vrijdag 24 mei en zaterdag 25 mei 2019

 

Vrijdag 24 mei 2019

  1. Sport 4,5 ton Promoniveau
  2. Supersport 3,4 ton Promoniveau
  3. Standaard 3,5 ton
  4. Standaard 4,5 ton
  5. Standaard 5,5 ton
  6. Standaard 7 ton

 

  1. Sport 4,5 ton Promoniveau

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Just Blue

Ronald van de Werken

Sleeuwijk

F.P.

110.99

2

Full Speed

Bert Kooij

Leerbroek

107.31

108.39

3

Hot Pepper

Gerlant Mouw

Speuld

F.P.

106.83

4

Midnight Blue

Henk Gerrits

Bemmel

106.75

101.93

5

Hagar

Cor Lodder

Zuiderwoude

105.72

 

6

Green Lightning

Bart Plugge

Putten

105.38

 

7

Waldbroezer 2.0

Frederik Zijlstra

Augustinusga

103.65

 

8

Red Explosion

Mathijs Bouw

Harskamp

102.98

 

9

Lucky Luc Reloaded

Luc Roovers

Sprundel

101.52

 

10

Sjonnie

Gert Jan Mandersloot

Utrecht

101.16

 

11

Oost Blok Schok

Nico Grootendorst

Hoornaar

66.64

 

99

Van Gaal

Huub van Gaal

Achtmaal

DNS

 

 

 

2. Supersport 3,4 ton Promoniveau

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Flying Bull

Wichert Koers

Kamperveen

F.P.

95.61

2

Never Satisfied

Pieter Paans

Werkendam

F.P.

94.12

3

Bieshorst Power

Richard Luesink

Halle

F.P.

92.78

4

Red Indian

Kees van Daalen

Achterberg

F.P.

91.49

5

Miraculous Machine

Jan Noten

Leende

F.P.

61.60

6

Moody Blue

Arno Wennekers

Lisserbroek

48.93

 

 

3. Standaard 3,5 ton

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

International 844-S

Jacoline van Schaik

Zegveld

99.31

 

2

International 844-S

Arno van Schajik

Waarder

95.18

 

3

Ford 3055

Peter-Jan Remmelink

Loil

86.08

 

4

International 824

Bas Teunissen

Nieuw Wehl

83.78

 

5

International 844-S

Erwin Köning

Wehl

78.88

 

6

International 633

Marco Köning

Wehl

65.57

 

7

David Brown 1210

Sarah Hoogveld

Wehl

disk

 

4. Standaard 4,5 ton

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Fendt 610 S

Chiel Kemperman

Wehl

89.80

 

2

Fiat 1000

Bart Kock

Wehl

89.38

 

3

International 844-S

Rick van Straaten

Nieuw Wehl

86.45

 

4

Ford County 1004

Toon Kock

Wehl

85.86

 

5

Fendt 307 LS

Tom Lucassen

Kilder

84.99

 

6

David Brown 1210

Frenske Derksen

Wehl

84.57

 

7

Ford 7700

Stan Zweers

Groessen

84.27

 

 

. Standaard 5,5 ton

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Valtra 6400

Harm Jan Achterstraat

Bennekom

104.52

103.51

2

David Brown 1690

Geraldo Bod

Kilder

102.60

91.89

3

International 1046

Rens Tiemessen

Kilder

93.41

 

4

International 1246

Wesley Gudde

Beek

90.09

 

5

Valmet 805

Ruben Mulder

Wehl

disk

 

5

Ford 7700

Bennie Bod

Didam

disk

 

5

Massey Ferguson 6255

Jan Remmelink

Loil

disk

 

6. Standaard 7,0 ton

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

International 1246

Wouter van der Horst

Montfoort

F.P.

111.00

2

International 1455

Carola van Schaik

Zegveld

F.P.

110.73

3

Deutz-Fahr DX 6.50

Frank van de Scheur

Rhenen

F.P.

99.56

4

Fendt 412

Luuk van Gessel

Wehl

F.P.

98.43

5

Fendt 514

Quinten Peters

Wehl

102.61

 

6

Case 1570

Frenske Derksen

Beek (Gld)

97.86

 

7

John Deere 6210

Nick Bomers

Beek

91.77

 

8

Fendt 612 LSA

Barry Baars

Kilder

disk

 

Wedstrijd uitslagen van zaterdag 25 mei 2019

  1. Modifieds Topniveau
  2. Light Modifieds
  3. Two Wheel Drives
  4. Superstocks
  5. Prostocks 1
  6. Supersport Trucks
  7. Sport 2,5 ton Topniveau
  8. Sport 4,5 ton Topniveau
  9. Supersport 3,4 ton Topniveau
  10. Supersport 3,6 ton Topniveau
  11. Supersport 4,5 ton Topniveau
  12. Sport 4,5 ton Beloftenniveau
  1. Modifieds Topniveau

Nr.

Naam machine

1e run

Finale

1

Inter-Techno Lambada

FP

103.93

2

The Judge

FP

103.40

3

Rising Star

FP

97.68

4

MPM Seaside Affair

FP

95.78

5

Eager Beaver

109.89

 

6

VSP Bits'n Pieces

88.40

 

7

Super Kasper

69.47

 

8

Argos Oil Whispering Giant

DISK

 

2. Light Modifieds I Topniveau

Nr.

Naam machine

1e run

Finale

1

Wicked Screamer

108.29

90.67

2

Eurol Bandit

FP

79.85

3

Russian Roulette XL

86.07

 

4

Green Spirit VII

80.90

 

5

IJsseldelta PoweRR

74.82

 

6

Wingssprayer Rocket Science

63.48

 

3. Two Wheel Drives Topniveau

Nr.

Naam machine

1e run

Finale

1

CL Coatings No Illusion

FP

105.79

2

Bad Habit

FP

104.95

3

Sledge Hammer

FP

101.50

4

BK Power

FP

DISK

5

Inter-Techno Predator

106.23

 

6

Rattle and Hum

96.11

 

4. Superstocks Topniveau

Nr.

Naam machine

1e run

Finale

1

European Maid

103.81

107.58

2

Interaction 2.0

108.16

105.54

3

Zeinstra Green Gangster Deere

106.84

104.36

4

Terminator

105.21

100.47

5

Zeinstra Newborn Deere

102.41

 

6

Hurricane

102.06

 

7

Trackpointer Blue Thunder

100.20

 

8

Sømælk d'n Aerdvruter

99.84

 

9

Evert Hammink Incredible Deere

98.52

 

10

Engine2repair Wildcat 2

95.89

 

11

All or Nothing

88.12

 

5. Prostocks I Topniveau

Nr.

Naam machine

1e run

Finale

1

Appypower

103.73

100.84

2

Mud Patrol

107.33

100.43

3

Neighbours Nightmare

103.40

DNS

3

Rocky

106.10

DNS

5

Dieselross

103.02

 

6

Extreme Temptation

100.98

 

7

Lady Green

100.53

 

8

Dams Rooster

98.15

 

8

KAWE Runaway Deer

98.15

 

10

HyTec Red Neck

98.07

 

11

DPP Rednex

94.42

 

12

Next Sensation

59.71

 

6. Supersport Trucks Topniveau

Nr.

Naam machine

1e run

Finale

1

IVS RhinoRocket

FP

122.38

2

Van Vlastuin Agro

FP

111.07

3

Vdb Staalbouw

102.53

89.32

4

Blue Legend

109.00

 

5

White Horse IX

79.69

 

6

Trek Mack

77.65

 

7

Volvo FH16 Harskamp

73.92

 

8

Dark Tornado

62.29

 

9

GreenBull

53.45

 

10

Grey Thunder

29.71

 

7. Sport 2,5 ton Topniveau

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Starfire

Gosse Koerts

Augustinusga

109,89

101,92

2

De Blauwe Stier

Rinie van Dijk

Kootwijkerbroek

FP

101,72

3

Rednix

Rene Vliek

Putten

109,83

98,17

4

Red Passion

Jelle van de Rijt

Venhorst

FP

97,51

5

De Landini

Wouter van Eijden

Schalkwijk

106,04

 

6

After Shock

Herman de Leeuw

Hoogblokland

105,72

 

7

Bandito

Henk Schoonhoven

Oosterwolde

105,51

 

8

Little Red Poison

Aart de With

Hagestein

105,02

 

9

The Orange Glow

Martin Hijkoop

Nieuwland

104,30

 

10

Calimero

Jeroen van Schaik

Woerden

103,45

 

11

Adriaan

Steven van Ede

Renswoude

103,01

 

12

Small Bassie

Wilco van den Brandhof

Renswoude

93,61

 

13

Il Toro

Kees van Roekel

Achterberg

88,00

 

14

Green & Yellow

Eddie Crum

Achterberg

HP

 

8. Sport 4,5 ton Topniveau

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Blue Force

Henri van Roselaar

Putten

FP

102,91

2

Blue Risk

Wouter Peelen

Harskamp

FP

102,28

3

Bull's Eye

Henk Ridder

Oldekerk

FP

102,14

4

Passion for Power

Jan Roseboom

Lunteren

FP

97,24

5

De Blauwe Kreij

Robert de Kreij

Hoornaar

106,88

 

6

De Groene Buffel

Dennis Stroobosscher

Noordhorn

105,60

 

7

Baby Kreij

Michel de Kreij

Hoogblokland

104,82

 

8

Van Dijk

Hans van Dijk

Zeeland

103,98

 

9

Red Expectation

Cor Braakman

Laren (Gld)

102,02

 

10

Blue Hunter

Ries van Voorthuijsen

Randwijk

101,98

 

11

Gas d'r Bi-j

Hans Kester

IJsselstein

101,79

 

12

MTX

Mark Hendriks

Elsendorp

94,32

 

9. Supersport 3,4 ton Topniveau

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Forza Fiat

Evert Jan Hendriks

Beemte Broekland

FP

104,23

2

Dancing on Wheels (Reloaded)

Albert Kin

Rouveen

107,32

103,39

3

De Beer

Arjen de Beer

Oudenbosch

FP

102,33

4

Working Power

Jan Willem Donk

Noordeloos

109,10

98,62

5

4rus

Henri Tuenter

Terborg

107,07

 

6

Sprenkels

Richard Sprenkels

Klein Zundert

106,52

 

7

Forever Blue

Henk Donkersteeg

Kootwijkerbroek

106,50

 

8

Swedish Legend

Nick Rasenberg

Made

103,37

 

9

Red Pearl

Gerbrand Roelofsen

Harskamp

100,24

 

10

Orange Adventure

Jan van Baar

Westbeemster

99,54

 

11

Golden Eagle

Pieter van Moort

Nunspeet

disk

 

11

Spetsnaz

William Pullens

Heusden

disk

 

10. Supersport 3,6 ton Topniveau

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Bad Romance

Jos Konijn

Ederveen

FP

105,42

2

Buiks

Stef Buiks

Rijsbergen

FP

105,13

3

De Groene Aardbei

Rinie Overeem

Ede

FP

103,74

4

Greenstar

Theo Pellegrom

Meteren

FP

102,31

5

Belazerus 3 Big Toy

Roel Janssen

Ysselsteyn

FP

100,27

6

Six Fighter

Arjo Hardeman

Overberg

109,72

 

7

The Red Bunny

Joan de Visser

Aagtekerke

108,18

 

8

Proud Eagle

Reinier Sundermeyer

Voorst

107,79

 

9

Red Rhino

Harm Grievink

Winterswijk

100,81

 

10

iowa's Puller

Laurens Lageschaar

Zieuwent

98,57

 

11

Dark Side of the Moon

Angela Schokkin

Aalten

97,38

 

12

The Resistance

Maikel de Jong

Haaksbergen

96,22

 

13

Cobra XL

Paul Beniers

Aarle-Rixtel

94,67

 

14

Builders Toy

Jan Geertse

Vrouwenpolder

50,96

 

15

Blue Tiger

Johan Muller

Halsteren

1,13

 

16

Triple X

Bart Botermans

Oud-Vossemeer

disk

 

11. Supersport 4,5 ton Topniveau

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

Secret of the Valley

Jurrien van de Geer

Overberg

FP

111,76

2

Simply Green

Laurens den Boer

Molenaarsgraaf

FP

110,71

3

Great Experience

Wilco van Laar

Overberg

107,83

107,34

4

Steel to Steal

Gerrit Bisschop

Rouveen

107,03

105,49

5

Peeters

Erik Peeters

Hoeven

105,84

 

6

The Mystery

Jan Overeem

Wekerom

103,38

 

7

Red Dream

Laurens van Vuuren

Streefkerk

102,94

 

8

MeterVreter

Jan Willem van Putten

Oldebroek

100,65

 

9

Van Stappust

Gerard Hofstede

Staphorst

98,98

 

10

White Shadow

Gerard Sikes

Ysselsteyn

97,86

 

11

Bruggeman

Bjorn Bruggeman

Broekland

88,53

 

12

Red Impact

Henri Versluis

Zijderveld

78,12

 

13

Red Devil

Wim Hendriksen

Ruurlo

70,98

 

12. Sport 4,5 ton Beloftenniveau

Nr.

Tractor

Chauffeur

Woonplaats

Run 1

Finale

1

True Power

Johan van de Westeringh

Achterberg

FP

101,79

2

First Love

Marinus Berends

Kesteren

FP

100,94

3

Strijder

Albert Lijbers

Randwijk

FP

100,24

4

Green Mystery

Marien de Bruijn

Noordeloos

FP

99,45

5

Secret Power

Dik van Veldhuizen

Ede

FP

97,18

6

Old Green Worker

Ben Slijkhuis

Speuld

FP

94,80

7

DieselDrost

Nico Drost

Kootwijkerbroek

103,86